Wypowiedzi po meczu z Tours VB , Aleksandar Atanasijević: Na rewanż będziemy jeszcze lepiej przygotowani

Biuro Prasowe PGE Skra Bełchatów tekst i dźwięk

Aleksandar Atanasijević: Na rewanż będziemy jeszcze lepiej przygotowani

Siatkarze PGE Skry wygrali w pierwszym meczu półfinałowym Pucharu CEV z Tours VB 3:2. Wypowiedzi kapitana Grzegorza Łomacza oraz atakującego Aleksandara Atanasijevicia.

– Jestem dumny z drużyny, bo kolejny raz pokazaliśmy mentalność zwycięzców – mówi Aleksandar Atanasijević, serbski atakujący PGE Skry po zwycięstwie z Tours VB 3:2.

PGE Skra jest bliżej finału, ale do zwycięstwa potrzebowała aż pięciu setów…

Aleksandar Atanasijević: – To był półfinał Pucharu CEV i zanotowaliśmy bardzo ważne zwycięstwo przed własną publicznością. Podtrzymaliśmy passę wygranych. To był dobry mecz. Wiemy, że Tours to znakomita drużyna, która wyeliminowała Modenę, czyli jeden z najlepszych zespołów na świecie. Rywale są też pierwsi w lidze francuskiej, więc możemy się spodziewać kolejnego trudnego meczu w rewanżu. Ale wierzę, że będziemy jeszcze lepiej przygotowani.

Gra zespołu nieco falowała.

– W pierwszym secie mieliśmy 3-4 punkty przewagi, ale nie zdołaliśmy tego doprowadzić do końca. Najważniejsze jest jednak zwycięstwo. Nieważne czy wygrywasz 3:1 czy 3:2, w rewanżu znów trzeba postawić na swoim. Jestem dumny z drużyny, bo kolejny raz pokazaliśmy mentalność zwycięzców.

Jak trudny będzie drugi mecz we Francji?

– Na pewno rewanż będzie bardziej wymagający. My będziemy przygotowani na nich, a rywal na nas. To na pewno będzie mecz, który wyłoni lepszą drużynę do walki z Zenitem Kazań lub Monzą w finale.

 

Siatkarze PGE Skry wygrali w pierwszym meczu półfinałowym Pucharu CEV z Tours VB 3:2. Wypowiedzi kapitana Grzegorza Łomacza oraz atakującego Aleksandara Atanasijevicia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*