Wspomóż Ukrainę na Chwiałce

Biuro Prasowe Warta Poznań tekst , zdjęcie archiwalne

Od czwartku 3 marca na pływalni Chwiałka przy ul. Spychalskiego 34 rusza punkt zbiórki darów dla Ukrainy. Zebrane w nim produkty zasilą centralny magazyn pomocy na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Akcję koordynują wolontariusze z Warty Poznań S.A. oraz Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

– Odruch niesienia pomocy dla Ukrainy jest dla nas naturalny. Zaangażowanie się w zbiórkę, którą przeprowadzamy wspólnie z POSiR, to forma realnego wsparcia. Zachęcamy wszystkich sympatyków, kibiców, całą Zieloną Rodzinę do zaangażowania się w tę akcję. Właśnie teraz, jak chyba nigdy wcześniej, #WARTOpomagać – mówi Jarosław Żubka, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Warty Poznań S.A.

Co można przynosić na Chwiałkę?

Lista przyjmowanych produktów jest na bieżąco aktualizowana na profilu facebookowym Czuły Poznań https://www.facebook.com/czulypoznan. Wśród nich znajduje się żywność o długim terminie ważności, bielizna, środki higieniczne, latarki, powerbanki itp.

– Bardzo prosimy o zapoznanie się z aktualnym zapotrzebowaniem, materiały spoza listy nie będą przyjmowane przez naszych wolontariuszy. Prosimy również o dostarczanie artykułów nowych – apeluje Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. – Już teraz dziękujemy za zaangażowanie poznaniaków i liczymy, że w ten sposób środowisko sportowe Poznania dokłada swoją cegiełkę do działań na rzecz Wolnej Ukrainy – dodaje.

Miejscem zbiórki jest hol pływalni krytej Chwiałka przy ul. Spychalskiego 34. Wolontariusze będą czekali na darczyńców codziennie. W dni powszednie punkt będzie czynny od 8:00 do 18:00, a w soboty i niedziele od 8:00 do 16:00.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*