STS rezygnuje z sektorówki. Będzie więcej biletów na mecz Lech-Jagiellonia

Biuro Prasowe KKS Lech Poznań tekst , zdjęcie archiwalne

Już 19 marca odbędzie się niezwykły mecz, w którym Lech Poznań zmierzy się z Jagiellonią. Nie zwykły, bo obie drużyny wystąpią w strojach retro w ramach obchodów 100-lecia powstania Kolejorza. Kibice, którzy nie zdążyli zakupić biletów na to spotkanie wciąż jednak mają szansę zobaczyć mecz z trybun stadionu przy Bułgarskiej. Jest to możliwe dzięki decyzji sponsora strategicznego – zakładów bukmacherskich STS. Z IV trybuny im. Białasa zniknie reklama wielkopowierzchniowa sponsora i wygospodarowane w ten sposób miejsca trafią do sprzedaży!

Lech przygotował blisko 40 tysięcy biletów, które w większości już się rozeszły. W związku z ogromnym zainteresowaniem meczem, STS jako sponsor strategiczny klubu postanowił wesprzeć fanów Kolejorza i – nie pierwszy już raz – zrezygnować z reklamy wielkoformatowej na trybunach. – Działalność sponsorska STS zdecydowanie wykracza poza ogólnie przyjęte ramy sponsoringu sportowego. Wiemy, że to kibice tworzą wyjątkową atmosferę w trakcie meczów, dlatego chętnie udostępniliśmy im naszą przestrzeń reklamową na stadionie przy Bułgarskiej, by jeszcze więcej kibiców mogło na żywo świętować 100-lecie Kolejorza podczas meczu z Jagiellonią – mówi Paweł Rabantek, chief marketing officer STS.

Sektorówka STS zostanie zdjęta, żeby w ten sposób odsłonić krzesełka, które będą mogli zająć kibice. Dzięki wsparciu sponsora strategicznego udało się udostępnić 468 miejsc. Tyle właśnie wejściówek pojawi się w dodatkowej dystrybucji na stronie bilety.lechpoznan.pl.

– Wejściówki na spotkanie Lecha z Jagiellonią rozchodzą się błyskawicznie, a kibice cały czas dopytują nas o możliwość zakupu biletów na nasz mecz, który odbędzie się 19 marca, czyli w dniu setnych urodzin Kolejorza – mówi Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów. – Firma STS, która nie raz wspierała nas w tematach profrekwencyjnych, ponownie rezygnuje ze swojej powierzchni reklamowej znajdującej się na stadionie, by więcej kibiców mogło tworzyć niesamowitą atmosferę – dodaje.

STS znany jest jako zaangażowany sponsor, którego aktywność zdecydowanie wykracza ponad ekspozycję logotypu. Już 16 marca ruszy akcja promocyjna 100×100 związana z obchodami 100-lecia Lecha. Ponadto Bukmacher przeprowadził w ciągu minionych 9 lat współpracy z Lechem Poznań szereg unikatowych projektów jak np. umożliwienie kibicom podjęcia decyzji, w koszulkach z jakim logotypem na froncie zagrają mecz Ligii Europy z FC Basel. STS – wspólnie z kibicami i Lechem Poznań – zrealizował i wsparł również takie projekty, jak oglądanie meczu z Piastem Gliwice na telebimie przed INEA Stadionem, kolorujeMY czy umieszczenie logo fundacji Sport Twoją Szansą na koszulkach meczowych Lecha Poznań.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*