Oficjalnie: Olga Shalimova z kontraktem w Górniku

Biuro Prasowa GKS Górnik Łęczna (piłka nożna kobieca ) tekst i zdjęcie

Ukraińska piłkarka podpisała z naszym klubem profesjonalny kontrakt. Umowa będzie obowiązywać do końca trwającego sezonu.

Pochodząca z Charkowa 24-letnia obrończyni do naszej drużyny trafiła po ucieczce z pogrążonej w wojnie Ukrainy. Wcześniej Shalimova występowała w grającym na zapleczu ukraińskiej Ekstraligi, SC Dnipro.

– Cieszymy się, że mogliśmy wspomóc utalentowaną zawodniczkę. Ten kontrakt to z naszej strony dowód zaufania. Liczymy, że Olga dojdzie niebawem do pełni formy i będzie mogła pomóc nam w walce o najwyższe cele – podkreśla trener Robert Makarewicz.

– Jestem pracowita i cierpliwa, gotowa do pracy i dawania drużynie stu procent moich możliwości. Zawsze staram się wymagać od siebie maksimum. Kocham piłkę nożną, żyję dla niej – mówi sama defensorka.

Wkrótce Olga Shalimova zostanie zgłoszona do rozgrywek Ekstraligi. Aktualnie trwają związane z tym formalności.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*