Weekendowe sukcesy PGE Akademii Judo

Informacja prasowa PGE Akademia Judo Poznań tekst i zdjęcia

1.II etap Poznańskiej Dziecięcej Ligi Judo w PGE Akademii Judo Tej niedzieli miał miejsce II etap Poznańskiej Dziecięcej Ligi Judo,
czyli imprezy skierowanej do najmłodszych zawodników i zawodniczek klubu. Tego dnia na macie walczyło 321 judoków – to rekordowa liczba zgłoszeń – podaje PGE AJ.
II etap to podium dla każdego dziecka, czyli medal z kolejnym ligowym bohaterem, dyplom, naszywki sponsorów i to, co cieszyło się największą popularnością to backnumber – imię i nazwisko zawodnika. Cztery grupy startowe – różnej kategorii wiekowej i wagowej startowały rozgrzewką i małym konkursem, później rozpoczynały się walki, które zdecydowanie uczyniły ten dzień pełnym emocji, wzruszeń i nowych doświadczeń.
Trzeci etap ligi już w czerwcu – czekamy z niecierpliwością.

2.Zawodnicy PGE Akademii Judo Akademickimi Mistrzami Polski Miniony weekend był dla zawodników PGE AJ kolejną okazją na
zaprezentowanie swoich umiejętności i zdobycie nowego doświadczenia w walkach podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Judo. Mistrzami zostali: Dzmitry Zelianko (-60) i Natalia Stokłosa (-48) – złote krążki,
Nikodem Kubiak i Monika Olejnik – brązowe krążki.

Gratulujemy kolejnego sukcesu, jak zwykle Team PGE AJ spisał się na medal!

3.Team PGE AJ na podium podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorek w
Sumo
PGE Akademia Judo to nie tylko judo, to też wszechstronny rozwój, szerokie horyzonty i zdobywanie doświadczenia w wielu dziedzinach.
Zawodnicy PGE AJ stanęli na podium podczas weekendowych Mistrzostw w Sumo: srebrny medal Jan Czerniawski (+100), brązowy medal Damian Kubiak (-100) i Oleksii Leśniak (-90). Gratulacje dla zawodników i trenerów, oby tak dalej, oby dalej z PGE Akademią Judo!

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*