Bloch Optyk sponsorem drużyny amp futbolu Warty Poznań

Biuro Prasowe Warta Poznań tekst , zdjęcie Piotr Leśniowski / Warta Poznań

– Bardzo mi imponuje to, co ten zespół prezentuje na boisku – mówi Wieńczysław Bloch, właściciel firmy Bloch Optyk, która właśnie została sponsorem drużyny amp futbolu Warty Poznań. W tym sezonie PZU Amp Futbol Ekstraklasy „Zieloni” grają w koszulkach z reklamą Bloch Optyk.

Wieńczysława Blocha i jego sieć salonów optycznych Bloch Optyk nie trzeba chyba przedstawiać kibicom Warty Poznań. O ponad trzech lat ten mecenas poznańskiego sportu w różnych formach wspiera „Warciarzy”, a współpraca w roli sponsora Klubu rozpoczęła się w sezonie 2018/2019, gdy pierwszy zespół był beniaminkiem Fortuna 1 Ligi.

Teraz Bloch Optyk zaangażował się w projekt zespołu amp futbolu, prowadzony przez Fundację Warty Poznań. „Zieloni” byli niedawno gospodarzami pierwszego w tym sezonie turnieju PZU Amp Futbol Ekstraklasy i w rywalizacji najlepszych w kraju drużyn piłki nożnej dla osób po amputacjach lub z niedowładem kończyn występowali już z logotypem nowego sponsora na frontach koszulek. Reklamy firmy  Bloch Optyk były też widoczne na bandach LED ustawionych wzdłuż linii bocznej boiska.

– Od kilku lat staram się wspierać Wartę Poznań, klub, na którego mecze chodziłem kiedyś jako mały chłopak. Nasza obecna współpraca rozpoczęła się jeszcze na boiskach pierwszoligowych i cieszę się, że wspólnie awansowaliśmy do piłkarskiej Ekstraklasy. Teraz postanowiłem wesprzeć drużynę amp futbolu Warty Poznań. Bardzo mi imponuje to, co zawodnicy i zawodniczka, bo wiem, że Warta ma w swoim składzie amp futbolistkę, robią na boisku. Będę im kibicował – podkreśla Wieńczysław Bloch, właściciel Bloch Optyk.

– Na firmę Bloch Optyk jak i na osobę właściciela, Pana Wieńczysława, możemy liczyć od dłuższego czasu. Satysfakcję daje nam to, że partnerzy biznesowi doceniają nasze aktywności nie tylko te związane z pierwszym zespołem Warty Poznań. Łączenie obszarów sponsoringowych, synergia kanałów komunikacji, docieranie do nowych grup z pozytywnym przekazem: takie współprace dają dużą satysfakcję nie tylko nam, ale mam nadzieję, że również naszym partnerom – mówi Jarosław Żubka, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Warty Poznań.

Przypomnijmy, że marka Bloch Optyk rozpoczęła swoją działalność ponad 25 lat temu na Rynku Łazarskim, gdzie do dziś służy fachową pomocą poznaniankom i poznaniakom. Firma ma również salony w centrach handlowych Avenida i Posnania oraz w Plewiskach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*