Sobotnie sukcesy zawodników i zawodniczek PGE Akademii Judo

Informacja prasowa PGE Akademia Judo Poznań tekst i zdjęcia

1.Zawodnicy PGE Akademii Judo na podium podczas International Judo League
W sobotę (09.04) zawodnicy i zawodniczki PGE Akademii Judo wzięli udział w inauguracji International Judo League „Szansa dla Każdego” w Bytomiu – jest to 8 edycja imprezy i kolejna, w której Team PGE AJ bierze udział, co więcej, w której Team PGE AJ zdobywa krążki: złoto Jakub Kobyliński (66kg), srebro Amelia Wolska (63kg) i brąz Helena Brodala (44kg). W ramach ligi czeka judoków jeszcze sześć spotkań – w tym jedno organizowane przez PGE Akademię Judo, teraz czas na regenerację i powrót na matę, wielkie gratulacje!

2.Sobota z PGE Akademią Judo podczas Mistrzostw Wielkopolski Szkół Podstawowych
Miniony weekend był dla judoków PGE Akademii Judo bardzo intensywny, zawodnicy i zawodniczki wzięli udział w Mistrzostwach Wielkopolski Szkół Podstawowych i czterokrotnie zdobyli pierwsze miejsce na podium: Artur Sandlerman (55kg), Jakub Dura (60kg), Sergiusz Lonc (66kg), Klaudia Kaźmierczak (63kg) oraz Adam Pawłowski (50kg) na miejscu drugim.
Gratulacje dla wszystkich biorących udział w mistrzostwach, kolejna szansa na nowe doświadczenie i pokazanie zdobytych dotąd umiejętności to kolejny krok do celu – bycia mistrzem!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*