Tomáš Zajíc odchodzi z KGHM Zagłębia

Biuro Prasowe Zagłębie Lubin S.A. tekst i zdjęcia

Tomáš Zajíc odchodzi z naszego Klubu. Zagłębie Lubin S.A. zdecydowało się na skrócenie wypożyczenia 25-letniego napastnika, w efekcie czego Czech wróci do Banika Ostrava.

Zajíc trafił do Lubina wraz z końcem sierpnia 2021 roku. Wypożyczony do naszego Klubu były młodzieżowy reprezentant Czech zadebiutował w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy w meczu 7. kolejki bieżącego sezonu, w którym Miedziowi wygrali na wyjeździe z Piastem Gliwice. Pierwszą bramkę w miedziano-biało-zielonych barwach zdobył już w kolejnym spotkaniu, pokonując golkipera Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Czeski napastnik rozegrał w koszulce KGHM Zagłębia łącznie 12 meczów, które okrasił trzema golami i jedną asystą.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*