„Enea Rośnij z hokejem” na stadionie WKS Grunwald

Informacja prasowa PZHT tekst Filip Sobczak

W dniach 16-17 czerwca rozpoczęła  się trzecia edycja programu „Enea Rośnij z hokejem”. W pięciu miastach ćwiczyć będzie ok. 180 utalentowanych hokeistów.

„Rośnij z hokejem” to specjalna akcja Polskiego Związku Hokeja na Trawie, która jest dedykowana hokeistkom i hokeistom w wieku 13-14 lat. W tym roku partnerem tytularnym programu jest grupa Enea, jeden z liderów polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie produkcji energii elektrycznej.

Kampy odbywają się w pięciu miastach w czterech województwach – w Wielkopolskim (Poznań, Gniezno), Kujawsko-Pomorskim (Toruń), Łódzkim (Skierniewice) oraz Śląskim (Siemianowice Śląskie).

Przez dwa dni uczestnicy programu  mają  niezwykle napięty grafik. Atrakcje zapewniają im młodzi i utalentowani trenerzy. W tegorocznej edycji zawodniczki i zawodnicy będą szkoleni między innymi przez Łukasza Kosmaczewskiego, Martynę Wypijewską, Sandrę Tatarczuk czy Mateusza Mazanego.

W kolejnych tygodniach szkoleniowcy wspólnie wybiorą najbardziej wyróżniających się zawodników, którzy spotkają się na ogólnopolskim kampie na terenie Centralnego Ośrodka Sportu w Wałczu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*