Deszczowy trening Warty Poznań

Źródło wartapoznan.pl tekst , zdjęcia Ela Skowron

Kolejny trening po wiosennych urlopach mają za sobą piłkarze Warty Poznań, którzy w poniedziałkowy deszczowy dzień kontynuowali  przygotowania do trzeciego z rzędu sezonu w PKO Bank Polski Ekstraklasie.

25 dni trwała przerwa w treningach zespołu trenera Dawida Szulczka. „Zieloni” wrócili do zajęć . Do przepracowania jest teraz okrągły miesiąc, bowiem dokładnie 15 lipca o godz. 18 poznaniacy zmierzą się na wyjeździe z Rakowem Częstochowa na inaugurację nowego sezonu PKO Bank Polski Ekstraklasy.

Zanim dojdzie do potyczki z wicemistrzami kraju i zdobywcami Fortuna Pucharu Polski, Wartę Poznań czeka obóz w Grodzisku Wlkp. (pierwsza dekada lipca) oraz pięć sparingów – pierwszy 25 czerwca z Jagiellonią Białystok w Opalenicy.

– Rozpoczęliśmy od odprawy organizacyjnej i omówienia planu pracy na najbliższe tygodnie, a potem wyszliśmy na boisko na zajęcia już typowo piłkarskie, wprowadzające. Miały one przygotować zawodników do testów i badań, które będą się odbywały do końca tygodnia. Na sobotę mamy natomiast zaplanowaną grę wewnętrzną – mówi Arkadiusz Szczerbowski, asystent trenera Warty Poznań. – Ciężką pracę rozpoczniemy od poniedziałku, kiedy to będziemy już trenowali dwa razy dziennie: rano i po południu. Taki tryb będzie obowiązywał przez około trzy tygodnie. Wszystko po to, żeby dobrze przygotować się do nowego sezonu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*