Inez Sikora w GKS!

Biuro Prasowe GKS Górnik Łęczna (piłka nożna kobieca ) tekst i zdjęcie

Inez Sikora to kolejna perspektywiczna piłkarka, która wzmocni szeregi naszej drużyny.

Zawodniczka urodzona w 2006 roku do Łęcznej przenosi się z juniorskiej ekipy UKS SMS Łódź. – Dla mnie to nowy etap, a przede wszystkim krok naprzód. Cieszę się na nowe wyzwania, bo poczułam, że nadszedł czas na zmianę – mówi piłkarka, która najlepiej czuje się na bokach boiska. – Jestem dynamiczną zawodniczką – dodaje.

– Inez to bardzo utalentowana i perspektywiczna piłkarka, która ma świetne cechy wolicjonalne. Liczymy, że w nowym sezonie będzie znaczącą postacią w drużynie CLJ, ale też zadebiutuje w zespole ekstraligowym – zaznacza nasz szkoleniowiec, Robert Makarewicz.

Inez, witamy w Górniku!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*