Bujkowski podejmie Biegańskiego w swojej trzeciej walce na FEN

Biuro Prasowe FEN tekst i zdjęcie

Adam Biegański (7-4, 2 KO, 3 SUB) podejmie Damiana Bujkowskiego (2-1, 2 KO) podczas gali FEN 41, która 27 sierpnia odbędzie się w Amfiteatrze w Mrągowie. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii ciężkiej.
Biegański ma 29 lat i pochodzi z Białegostoku. Z 7 zawodowych zwycięskich walk 5 wygrał przed czasem dwukrotnie nokautując swoich rywali i trzykrotnie ich poddając. W ostatnim starciu, w październiku 2020 roku, wygrał decyzją sędziów z Arkadiuszem Maziakowskim. Wcześniej zwyciężył z Krzysztofem Pietraszkiem czy chociażby znanym z klatki FEN Piotrem Walawskim. Wiking 27 sierpnia zadebiutuje w FEN.
Bujkowski ma 26 lat i mierzy 202 centymetrów wzrostu. W swoim debiucie na FEN, podczas 33. edycji, wygrał przez TKO w 3. rundzie z Marcinem Sianosem. Trenujący na co dzień w klubie Berserker’s Team MMA Suwałki zawodnik ma poza tym w swoim zawodowym dorobku jedno zwycięstwo, które odniósł we wrześniu 2020 roku pokonując przez techniczny nokaut Jakuba Lęcznara. Spośród trzech walk semi-pro wszystkie wygrał w premierowych odsłonach. Jeden z tych pojedynków odbył się w formule K-1.
FEN Social Media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*