Wojciech Mazurowski wzmacnia Wisłę II Płock!

Biuro Prasowe Wisła Płock tekst i zdjęcie Michał Łada

Wychowanek naszego klubu Wojciech Mazurowski ponownie będzie reprezentował barwy Wisły Płock. 24-letni obrońca podpisał roczny kontrakt i w sezonie 2022/2023 będzie występował w drugim zespole Nafciarzy.

Urodzony 10 marca 1998 roku Mazurowski swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Wiśle Płock, gdzie pod koniec rozgrywek 2016/2017 zadebiutował w drugim zespole. Dwa następne lata spędził na wypożyczeniach do Lecha Rypin i Kasztelana Sierpc, a sezon 2019/2020 w Pelikanie Łowicz i Górniku Konin.

Przełomowy okazał się dla niego rok 2020, w którym podpisał kontrakt z Sokołem Ostróda. W II lidze zanotował 30 występów i 1 bramkę, po czym zapracował na transfer do GKS 1962 Jastrzębie. W Fortuna 1. Lidze zaliczył jednak zaledwie dwa występy, po czym wiosną wrócił do Sokoła Ostróda i zagrał jeszcze w 7 spotkaniach eWinner 2. ligi.

W nadchodzącym sezonie 2022/2023 Wojtek stworzy w Wiśle II Płock duet stoperów z innym wychowankiem Grzegorzem Wawrzyńskim, który niedawno również podpisał nową umowę z naszym klubem na okres dwunastu miesięcy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*