Zaproszenie na piknik rodzinny z okazji 599. urodzin Łodzi przed sobotnim meczem ze Skrą Częstochowa

Biuro Prasowe ŁKS Łódź tekst i zdjęcia

Po bardzo dobrze przyjętym pikniku rodzinnym Akademii ŁKS, który odbył się z na zakończenie roku szkolnego na obiektach przy ul. Minerskiej/Krańcowej, Łódzki Klub Sportowy zaprasza na kolejne wydarzenie organizowane z myślą o całych rodzinach.

Już w najbliższą sobotę, 30 lipca, zdmuchniemy urodzinowe świeczki dla Łodzi w trakcie wyjątkowego pikniku rodzinnego, który zwieńczy ligowy mecz ełkaesiaków ze Skrą Częstochowa.

Od godz. 13 w al. Unii 2 czeka Was moc atrakcji, więc młodsi i starsi na pewno nie będą się nudzić. Będzie radośnie, będzie głośno i z pompą.  599. urodziny naszego miasta to świetna okazja, żeby spotkać się całymi rodzinami na stadionie Króla.

Wstęp na piknik rodzinny, który odbędzie się w strefie za kasami biletowymi obok stadionu Króla jest bezpłatny, natomiast po jego zakończeniu świętować będziemy na trybunach naszego obiektu, bo o godz. 15 rozpocznie się mecz ełkaesiaków ze Skrą Częstochowa (informacja o biletach na mecz poniżej).

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na wydarzenie, w programie którego przewidziano między innymi:

– strefa R-Gol z boiskami i animacjami
– strefa Forbet z boiskami, grą FIFA, dmuchańcem do celności
– dmuchaniec
– chusty animacyjne, wyścigi rzędów, przeciąganie liny i opieka animatorek
– catering zapewniany przez firmę Pan Grill oraz Browar Staropolski
– wizyta legend ŁKS-u
– stoisko Diagnostyka Laboratoria Medyczne
– upominki dla najmłodszych
– wielki urodzinowy tort dla najmłodszych uczestników imprezy

W załączniku wysyłamy zdjęcia do wykorzystania przy informacji o pikniku – prosimy je podpisać: materiały prasowe ŁKS Łódź

Warto jeszcze dodać, że świętowanie urodzin Łodzi rozpoczniemy dzień wcześniej (w piątek 29 lipca) od zwiedzania stadionu Króla. Zapisy na bezpłatną wycieczkę po naszym obiekcie: marketing@lkslodz.pl (w treści e-maila prosimy podać imię i nazwisko osób chcących uczestniczyć w wycieczce). Liczba miejsc ograniczona, więc decyduje kolejność nadesłania zgłoszenia. Wycieczka potrwa ok. 40 minut i rozpocznie się o godz. 18.

Bilety na mecz ze Skrą Częstochowa można kupować za pośrednictwem systemu internetowego (www.bilety.lkslodz.pl) oraz stacjonarnie w kasach od al. Unii 2. Harmonogram pracy kas:
Środa (27 lipca) | godz. 15.00 – 19.00
Czwartek (28 lipca) | godz. 15.00 – 19.00
Piątek (29 lipca) | godz. 10.00 – 19.00
Sobota (30 lipca) | godz. 10.00 – 16.00

Partnerzy pikniku:
Restauracja Anatewka
Efanshop
MAKiS
Diagnostyka Laboratoria Medyczne

Do zobaczenia w sobotę!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*