Za nami Brother Olympic Summer Camp – za nami wydarzenie tego lata!

Informacja prasowa PGE Akademia Judo tekst i zdjęcia

PGE Akademia Judo zakończyła pierwszy miesiąc wakacji naładowana pozytywną energią i sporą dawką wiedzy, a to wszystko dzięki organizacji ósmej edycji Olympic Camp. Podczas letniego wydania campu gościliśmy judoków światowych mat judo: 

Hannah Martin Ogando – amerykańska judoczka, zdobyła dwa brązowe i dwa srebrne medale w czterech różnych turniejach Grand Prix – Abu Dhabi, Ulaanabaatar i dwa razy w Tashkent. Czterokrotnie zdobyła brąz na Mistrzostwach Panamerykańskich. W 2019r. judoczka zdobyła również brąz na Igrzyskach Panamerykańskich

oraz Miguel Ogando Lopes – portugalski trener Ośrodka Szkolenia Olimpijskiego w Hanowerze, dwukrotny brązowy medalista Mistrzostw Krajowych Kadetów. Lopes rozpoczął swoją karierę w Judo Club Lisbon, bardzo wcześnie pozycję zawodnika zamienił na trenera w wyniku dwóch poważnych kontuzji. Już w 2007 roku dostał swoją pierwszą pracę trenerską. W 2013 roku wyjechał do Danii jako główny trener Duńskiej Federacji Judo. W 2017 roku przeniósł się do Niemiec i został trenerem OSP w bazie federalnej w Lipsku. Od 2019 roku pracuje jako trener bazy narodowej w Hanowerze.

W wydarzeniu trwającym tydzień wzięło udział ponad 500 judoków, czyli 19 klubów judo, każda z 3 grup treningowych odbyła 6 treningów i 3 randori – to jedyny taki camp – Olympic Summer Camp!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*