GLOBALNE ZAWODY STREET DANCE RED BULL DANCE YOUR STYLE PO RAZ PIERWSZY W POLSCE! NAJLEPSI TANCERZE ZMIERZĄ SIĘ W POZNANIU. BILETY DOSTĘPNE NA WWW.REDBULL.PL/DANCEYOURSTYLE.

The crowd votes at the Red Bull Dance Your Style in Amsterdam, Netherlands on May 27, 2022 // Maurice van der Meijs / Red Bull Content Pool // SI202205280108 // Usage for editorial use only //

Informacja prasowa Red Bull Dance Your Style tekst Zuzanna Rafalont , zdjęcia /organizator 

24 września hip-hop, house, locking, popping i inne formy tańca ulicznego zawładną klubem TAMA w Poznaniu, gdzie najlepsi tancerze z całej z Polski będą ze sobą rywalizować w rytm największych muzycznych przebojów. Ich zadaniem będzie zdobycie szacunku i aplauzu zgromadzonej na miejscu publiczności, ponieważ to właśnie ona decyduje o werdykcie każdej bitwy.

Do walki o tytuł mistrza stanie szesnastu zaproszonych tancerzy, którzy zmierzą się w pojedynkach 1 na 1. Ich zadaniem będzie zachwycić jedynego jurora – zgromadzoną na wydarzeniu widownię. To właśnie ona, głosując za pomocą specjalnych bransoletek, decydować będzie o wynikach pojedynków.

DJ będzie tego wieczoru grać największe muzyczne przeboje – od rockowych klasyków, poprzez funkowe brzmienie, po rapowe „bangery”. Wszystko po to, by tancerze jak najlepiej “poczuli się” w tańcu i nawiązali jak najlepszy kontakt z publicznością. Nie znając wcześniej muzyki, przy jakiej będą rywalizować, uczestnicy muszą wzbić się na wyżyny improwizacji i jak najbardziej zaskoczyć widzów.

Gra będzie toczyć się o wysoką stawkę, gdyż zwycięzca Red Bull Dance Your Style, poza tytułem mistrza i statuetką, będzie miał możliwość reprezentowania Polski na Red Bull Dance Your Style World Final, który w tym roku odbędzie się w RPA!

O RED BULL DANCE YOUR STYLE

Red Bull Dance Your Style to międzynarodowa seria zawodów street dance charakteryzująca się wyjątkowym formatem, w ramach którego, specjalizujący się w różnych stylach, tancerze mierzą się w rytm mainstream’owych hitów, a zwycięzcę wybiera publiczność. Pierwszy światowy finał zawodów odbył się w 2019 roku w Paryżu, gromadząc ponad 4000 tysiące osób na wydarzeniu i 3 800 000 widzów transmisji na żywo. W tym roku Red Bull Dance Your Style World Final odbędzie się 10 grudnia w Johannesburgu.

Red Bull Dance Your Style

24 września 2022

Klub TAMA, Poznań

Wydarzenie z udziałem publiczności, bilety dostępne w sprzedaży tutaj.

Więcej informacji: www.redbull.pl/danceyourstyle

Wydarzenie Red Bull Dance Your Style na Facebook’u

Partnerami wydarzenia są Snipes i Got2Be.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*