Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Biegu na Skocznię 2022

Informacja prasowa Tadeusz Papierzyński /Urząd Miejski w Wiśle , zdjęcie UM w Wiśle

Chcielibyśmy zaprosić Dziennikarzy  bardzo serdecznie do udziału w I Mistrzostwach Polski Dziennikarzy w Biegu na Skocznię w Wiśle, w sobotę 3 września 2022 r.

Bieg na skocznię brzmi może przerażająco, natomiast tak naprawdę jest to świetna zabawa i jedyna w roku okazja, by na nogach dostać się po zeskoku na samą górę skoczni. Wrażenia fantastyczne! Podczas mistrzostw Polski uczestniczy w zawodach średnio około 800 osób i tak naprawdę o czasy walczy może z 200 uczestników, a reszta świetnie się bawi!

Stąd pomysł, by w tym roku zaprosić też dziennikarzy i stworzyć osobne mistrzostwa, z nagrodami, medalami, pucharami, itp. Dziennikarze będą startowali wspólnie o godz. 19:15. Będzie to fala dedykowana tylko dla Państwa, więc na starcie pojawią się tylko przedstawiciele mediów.

Filmowy skrót z biegów w roku 2019: https://www.youtube.com/watch?v=Ieysv7zxMOY

Film oddaje atmosferę zawodów, a przede wszystkim ukazuje, że wejście na skocznię wcale nie jest tak trudne, jak by się zdawało.

Najszybsi wbiegają na skocznię w nieco ponad 3 minuty, natomiast spacerowym tempem, z podziwianiem widoków, jest to kwestia 12-15 minut. Zjazd w dół jest już wyciągiem krzesełkowym. Od razu po zawodach przewidujemy na skoczni ceremonię medalową zwycięzców.

Dzięki naszym partnerom możemy Państwu zaoferować nocleg w obiekcie Vislow Resort (1km od skoczni). Pierwszeństwo będą mieli uczestnicy z dalszych zakątków kraju.

Po zawodach, w sobotni wieczór zapraszamy też serdecznie na integracyjną kolację z kapelą góralską w Dolinie Białej Wisełki, u źródeł Wisły.

Mnóstwo dobrego Państwo dla nas robicie, dlatego chcielibyśmy zaproponować ciekawe, sympatyczne wydarzenie, gdzie rywalizacja jest istotna, ale liczy się przede wszystkim dobra zabawa!

Państwa udział w zawodach jest bezpłatny! Każdy uczestnik otrzymuje pakiet startowy. Limit osób, które mogą wziąć udział w zawodach to 50 dziennikarzy.

Link do zapisów:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfT353zzEZ55blSnGVqqoWdDKBa33VG5fIeeNrXEhsTjSTr4Q/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

W załączniku przesyłam regulamin, a w razie pytań służę pomocą!

Regulamin można też znaleźć na naszej stronie https://wisla.pl/mieszkaniec/calendar/2313

Będę wdzięczny za rozesłanie informacji wśród koleżanek bądź kolegów z redakcji potencjalnie zainteresowanych udziałem!

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Tadeusz Papierzyński

Urząd Miejski w Wiśle

Referat Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*