Tanecznym krokiem po Poznaniu – zobacz jak Loczniki odkrywają miasto przed Red Bull Dance Your Style!

Informacja prasowa Red Bull Communications tekst Jacek Słowik , zdjęcia organizator

Znany na całym świecie turniej street dance – Red Bull Dance Your Style – już 24 września zawita do poznańskiego klubu Tama. W ramach rozgrzewki przed wydarzeniem, pochodzące z Poznania gwiazdy tańca i internetu – duet Loczniki – postanowiły oprowadzić po mieście w swoim, tanecznym stylu. Wideo można obejrzeć na stronie redbull.pl.

Klimat rodem ze street dance’owych hitów filmowych, pełna sala rozentuzjazmowanych widzów i 16. najlepszych, polskich tancerzy reprezentujących style od voguing’u po popping, mierzących się ze sobą w formule 1 vs 1. To wszystko w rytm znanych tanecznych przebojów i z najlepszym składem sędziowskim – to zebrana na miejscu publiczność decyduje, kto wygra pojedynek. Tak zapowiada się, zaplanowany na 24 września w poznańskiej Tamie, Red Bull Dance Your Style. Ostatnie bilety dostępne są za pośrednictwem strony www.redbull.pl/danceyourstyle.

Tymczasem, aby wprowadzić widzów w taneczny klimat Poznania, mieszkający tu na co dzień duet taneczny Loczniki, przygotował specjalny przewodnik po mieście, w którym roztańczonym krokiem pokazuje najciekawsze jego atrakcje.

Na liście miejsc, które zdaniem Loczników warto zobaczyć znalazły się m.in. Hotel Kolegiacki, Brama Poznania ICHOT, Aleje Marcinkowskiego, Plac Wolności, Ostrów Tumski, Dawny Zamek Cesarski czy Teatr Wielki. Tancerze wykorzystują elementy infrastruktury, aby wkomponować je w swoje ruchy, pokazując tym samym, jak bardzo architektura i przestrzeń miasta współgra z ich tańcem. Wycieczka z Locznikami kończy się w klubie Tama, gdzie już w nadchodzący weekend, odbędzie się Red Bull Dance Your Style.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*