Zaproszenie na XIV Memoriał im. Jigoro Kano oraz Brother Olympic Winter Camp

Informacja prasowa PGE Akademia Judo Poznań tekst i zdjęcia Klaudia Świergiel

Zbliża się sportowy tydzień w PGE Akademii Judo – 11 listopada odbędzie się XIV edycja Memoriału im. Jigoro Kano – Szansą dla każdego. Turniej jest cykliczną imprezą organizowaną ku pamięci Twórcy Judo, jednocześnie jest to kolejne spotkanie z cyklu International Judo League. Memoriał to jedna z największych imprez judo w Polsce, zapraszamy do udziału dzieci, młodzież oraz osoby z niepełnosprawnościami.

Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa – spotkanie wystartuje 11.11 i rozpocznie się ww. zawodami, jednak zaraz po nich mamy okazję spotkać się na tatami z Gwiazdą Judo Brother Olympic Camp tj. z brazylijskim judoką Flavio Canto – brązowym medalistom Igrzysk Olimpijskich w Atenach w wadze 81kg. Olympic Camp potrwa do niedzieli (13.11) i będzie gościł kluby judo z całej Polski i zagranicy.

Olympic Week rozpoczyna się już w poniedziałek (07.11) w Dojo Akademii przy Taborowej 1-4, gdzie odbędzie się trening oraz konferencja prasowa z udziałem trenera judoków PGE AJ do Grupy Olimpijskiej Giorgio Vismara. W środę (09.11) ma miejsce również trening oraz konferencja, ale jej gościem zostanie wyczekiwana gwiazda campu Flavio Canto – oficjalne przywitanie judoki.

Nasza społeczność pozostaje otwarta na Państwa odwiedziny, dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w Olympic Week, memoriale oraz campie, zachęcamy do bezpośredniego poznania świata judo i jego międzynarodowego wymiaru oraz do wspólnej promocji miasta Poznania.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*