V etap Poznańskiej Dziecięcej Ligi Judo

Informacja prasowa PGE Akademia Judo Poznań tekst i zdjęcie Klaudia Świergiel

Zapraszamy na ostatni już w tym roku – piąty etap Poznańskiej Dziecięcej Ligi Judo.

Kiedy? niedziela (27.11) godz. 10:00

Gdzie? Taborowa 1-4, Poznań

Czym jest Poznańska Dziecięca Liga Judo?

Poznańska Dziecięca Liga Judo to cykliczne zawody judo mające na celu wprowadzenie podopiecznych do rywalizacji sportowej. Każdy etap ligi uczy dzieci pewnych wartości judo, nierzadko pomagają w tym nowi bohaterowie ligi i maskotka klubowa Ipcio.

Podczas walk nasi najmłodsi zawodnicy i zawodniczki świetnie się bawią, a trenerzy i trenerki mają szansę na obserwację postępów ich podopiecznych. Dlatego w trakcie trwania ligi dbamy nie tylko o sportową rywalizację, ale też o przyjazną atmosferę, aby dzieci mogły czuć się komfortowo.

Co więcej, trenerzy starają się dopingować i podnosić na duchu swoich podopiecznych. Poznańska Dziecięca Liga Judo to rosnąca liczba judoków i mnóstwo emocji!

Liga to zawody przeznaczone dla dzieci trenujących w naszych punktach (tych w wieku przedszkolnym również). Uczestnicy walczą w różnych kategoriach w zależności od wieku, wagi i stażu trenowania, obowiązkowy jest także odpowiedni strój – judoga z herbem klubu.

Dla dzieci i ich bliskich to wspaniała okazja na wspólne spędzenie czasu i początek pięknej przygody, każdy kolejny etap jest krokiem w rozwoju i zdobywaniu doświadczenia.

Jesteśmy otwarci na Państwa wizyty – wspólnie pokażmy, że w Poznaniu dzieje się i świat judo zaprasza każdego!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*