Ruszyła sprzedaż biletów na hokejowe mecze Polska – Węgry

Biuro Prasowe PZHL tekst i zdjęcie

W dniach 20 i 21 kwietnia reprezentację Polski czeka ostatni sprawdzian przed IIHF Mistrzostwami Świata w Hokeju na Lodzie Dywizji IA w Nottingham, gdzie Biało-Czerwoni będą walczyć o awans do Elity. Występ w Anglii to historyczna szansa dla Polaków na powrót do grona najlepszych drużyn na świecie. Ostatnie starcia przed wyjazdem na turniej Kadra Narodowa stoczy w kraju. 

W czwartek, 20 kwietnia o godz. 18:30 Biało-Czerwoni zmierzą się z Węgrami na Stadionie Zimowych w Tychach, a w piątek, 21 kwietnia o godz. 20:15 zagrają na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów w Bytomiu. W serwisie KupBilet.pl ruszyła sprzedaż biletów. Wejściówka na jeden mecz w portalu KupBilet.pl kosztuje 25 zł (normalna) i 15 zł (ulgowa). Spotkania będą transmitowane w TVP Sport.

Polacy przygotowują się do IIHF Mistrzostw Świata Dywizji IA, które odbędą się w dniach 29 kwietnia – 5 maja w Nottingham. Dla Kadry Narodowej to jeden z najważniejszych turniejów ostatnich lat. W walce o awans do Elity drużynę dowodzoną przez Roberta Kalabera czekają kolejno spotkania z Litwą, Wielką Brytanią, Włochami, Koreą Południową i Rumunią.

Przygotowując się do mistrzostw, podopieczni Roberta Kalabera zagrają także 6 i 7 kwietnia na wyjeździe z Łotwą, a w dniach 13 i 14 kwietnia w Mariborze ze Słowenią.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*