W 19 kolejce Wisła Płock pokonuje Wartę Poznań

Biuro Prasowe Wisła Płock S.A. tekst Michał Łada , zdjęcia Wisła Płock S.A.

 Wypowiedzi trenerów Staňo i Szulczka po meczu 19. kolejki PKO BP Ekstraklasy Wisła Płock – Warta Poznań, który Nafciarze zwyciężyli 1:0 po bramce Mateusza Szwocha.

Pavol Staňo (Wisła Płock):

Wiadomo, że przed meczem zdawaliśmy sobie sprawę, że potrzebujemy punktów. Widzieliśmy sami, że płyta była do naszej gry bardzo ciężka. Graliśmy pragmatyczną piłkę, z czego nie jestem dumny. Dostosowanie stylu gry. Bardzo się cieszę, że udało nam się wreszcie zdobyć trzy punkty. Mam nadzieję, że nabierzemy takiego wichru, te nasze będą zdecydowanie lepsze i będziemy zbierać punkty.

Dawid Szulczek (Warta Poznań):

Przede wszystkim gratuluję zdobycia trzech punktów. Trener Pavol Stano to bardzo dobry fachowiec i myślę, że na tę passę nie zasługiwał. Wisła Płock powinna mieć więcej punktów z tych meczów niż zero. Odnoszę takie wrażenie, że częściej byliśmy w polu karnym rywala. Mecz toczył się częściej bramki Wisły Płock. Byliśmy trochę bliżsi zdobycia gola. Bardzo dobrze zareagowaliśmy po stracie zawodnika. Tak szczerze, to mogę dużo ciepłych słów powiedzieć o moich piłkarzach. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy sytuacji w pierwszej połowie. Trudno mi mieć wielkie pretensje, bo boisko czasami przeszkadzało. Szczęście było po stronie Wisły Płock, czego brakowało wcześniej. Wielka szkoda. Musimy się szybko zregenerować, żeby dobrze wyglądać na Cracovię. Tym bardziej że straciliśmy zawodników za kartki. W pierwszym terminie Mateusz Szwoch miał pauzować za kartki, dziś nam strzelił gola. Taka jest piłka nożna. Graliśmy całki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*