Półfinały Polskiej Hokej Ligi. Będzie siódmy mecz Cracovia – GieKSa

Biuro Prasowe PZHL tekst i zdjęcia

To był kolejny wyborny półfinał. W niedzielę, 19 marca w Satelicie kibice oglądali fantastyczne widowisko. Comarch Cracovia pokonała GKS Katowice po dogrywce. Bohaterem spotkania był Patryk Wronka, strzelec złotego gola. W serii jest 3-3 i we wtorek na lodowisku w Krakowie odbędzie się decydujący mecz. Z kolei w poniedziałek GKS Tychy podejmie Tauron Re-Plast Unię Oświęcim. W tej parze Unia prowadzi w serii 3-2. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18 i będzie transmitowane na platformie polskihokej.tv. 

Komplet widzów obserwował w Satelicie w Katowicach potyczkę numer sześć. Widzowie oglądali sporo walki, dynamicznych akcji, ładnych goli oraz trzymającą w napięciu dogrywkę. Krakowianie rozpoczęli mocno zmobilizowani. Pasy zdobywały gole, ale katowiczanie odpowiadali również celnymi trafieniami. Po pierwszej tercji było 2:2. Znowu świetną dyspozycję pokazał kapitan miejscowych Grzegorz Pasiut, który strzelił dwa gole. W barwach Pasów dublet zaliczył Alan Łyszczarczyk. Po 60 minutach było 4:4. W doliczonym czasie gry krążek do bramki wpakował Patryk Wronka. Siódmy decydujący mecz tej pary odbędzie się we wtorek w Krakowie.

W poniedziałek, 20 marca o godz. 18 rozpocznie się mecz GKS Tychy z Tauron Re-Plast Unią Oświęcim. W tej parze Unia prowadzi 3-2. Spotkanie będzie transmitowane na platformie polskihokej.tv.

Wynik i Terminarz półfinałów play-off Polskiej Hokej Ligi 2023

Półfinały (do 4. zwycięstw)

Niedziela, 19 marca

GKS Katowice – Comarch Cracovia 4:5 po dogrywce (2:2, 1:1, 1:1, d. 0:1)

Lehtonen 10, Pasiut 14, 27, Pulkkinen 47 – Jezek 3, Łyszczarczyk 11, Rac 24, Łyszczarczyk 49, Wronka 65

Stan rywalizacji: 3-3

Poniedziałek, 20 marca 

GKS Tychy – Tauron Re-Plast Unia Oświęcim, godz. 18:00

Wtorek, 21 marca

Comarch Cracovia – GKS Katowice

Ewentualnie:

Środa, 22 marca

Tauron Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Tychy

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*