Firma Renault Pieluszyńska sponsorem biznes Warty Poznań

Fot. Klaudia Berda

Biuro Prasowe Warta Poznań tekst , zdjęcie Klaudia Berda

– Mamy ogromną przyjemność ogłosić współpracę z silną, mocno zakorzenioną na mapie Poznania marką, jaką jest Renault Pieluszyńska – mówi Maciej Wojdyło z zarządu Warty Poznań. Obecna na rynku od ponad 20 lat firma z branży motoryzacyjnej została sponsorem biznes „Zielonych”, a już w piątkowym meczu ze Śląskiem Wrocław poznaniacy zagrają z reklamą dealera Renault.

Podpisana właśnie umowa między Renault Pieluszyńska a Wartą Poznań będzie obowiązywała do końca sezonu 2023/24. Firma została sponsorem biznes najstarszego klubu piłkarskiego w stolicy Wielkopolski. Pakiet ten obejmuje prawo do ekspozycji logotypu firmy na stroju meczowym „Zielonych”. Już w piątkowym pojedynku ze Śląskiem Wrocław w 28. kolejce PKO Bank Polski Ekstraklasy zawodnicy trenera Dawida Szulczka będą reklamowali sponsora na lewej nogawce spodenek.

– Bardzo się cieszymy z tego, że podpisaliśmy umowę z Wartą Poznań. Dla nas i dla klubu ważną rolę odgrywa dbanie o środowisko naturalne. Zamierzamy realizować z naszym nowym partnerem akcje, które będą służyły propagowaniu idei zielonej energii i korzystania na co dzień z bardziej ekologicznych samochodów. Do klubu trafi część naszej floty. To zielony transport, czyli auta w pełni elektryczne, zeroemisyjne, jak również samochody hybrydowe, które charakteryzują się niską emisją do atmosfery związków niepożądanych – podkreśla Grzegorz Żylicz, wiceprezes zarządu Renault Pieluszyńska.

W ramach umowy do klubu trafi łącznie osiem samochodów marki Renault, a jeszcze w tej rundzie pod stadionem w Grodzisku Wlkp. będą prezentowane auta francuskiego producenta. Dla kibiców będzie to okazja do tego, żeby przy okazji meczu zapoznać się z ofertą dealera, porozmawiać o specyfikacji samochodu i umówić się na jazdę próbną.

– Mamy ogromną przyjemność ogłosić współpracę z silną, mocno zakorzenioną na mapie Poznania marką, jaką jest Renault Pieluszyńska. Przez te pierwsze kilkanaście miesięcy chcemy zrealizować wspólne inicjatywy i projekty. Będą one dotyczyły obszaru ekologii i dbałości o środowisko naturalne, co jest spójne z pro-ekologicznym podejściem naszego klubu. Mamy nadzieję, że skorzystają z nich kibice „Zielonych” – mówi Maciej Wojdyło z zarządu Warty Poznań. – Połączyły nas wspólne wartości, co jest dla nas bardzo ważne. Renault Pieluszyńska realizuje zielony transport i stosuje dobre praktyki w zakresie świadomych wyborów konsumenckich. Z pojazdów przekazanych przez naszego sponsora będziemy korzystali podczas bieżącej działalności klubu. Jesteśmy pełni nadziei, że to początek długiej współpracy, która będzie korzystna i wartościowa dla obu stron. Cieszymy się, że firma Renault Pieluszyńska dołączyła do naszej Zielonej Rodziny!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*