Terminy najbliższych imprez sportowych

Drodzy Czytelnicy na stronie sportowy-poznan.pl  znajdują się wiadomości sportowe z Poznania i z Polski 

Strona na Facebook  https://www.facebook.com/sportowypoznan

  • Koszykówka Kobiet  
  • I Liga MUKS Poznań
  • 03.10.2020 godz. 17:00        MUKS Poznań – Lider Swarzędz                                                   POSiR Hala B
  • 18.10.2020  godz. 17:00        MUKS Poznań – Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.                      POSiR Hala B
  • 31.10.2020  godz. 17:00        MUKS Poznań – Grot TomiQ Pabianice                                      POSiR Hala B
  • 07.11.2020  godz. 17:00         MUKS Poznań – GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków POSiR Hala B
  • 28.11.2020  godz. 17:00         MUKS Poznań – Pompax Tęcza Leszno                                       POSiR Hala B
  • 19.12.2020  godz. 17:00         MUKS Poznań – Wisła CanPack Kraków                                     POSiR Hala B
  • Basket Liga Kobiet Enea AZS Poznań
  • 07.10.2020 godz. 18:30         Enea AZS Poznań – AZS Uniwersytet Gdański                          Hala Politechniki Poznańskiej
  • 24.10.2020 godz. 18:30         Enea AZS Poznań – 1KS Ślęza Wrocław                                      Hala Politechniki Poznańskiej
  • 07.11.2020 godz.  18:30         Enea AZS Poznań – KS Basket 25 Bydgoszcz                              Hala Politechniki Poznańskiej
  • 28.11.2020 godz.  18:30         Enea AZS Poznań – PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Hala Politechniki Poznańskiej
  • 05.12.2020 godz. 18:30          Enea AZS Poznań – Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin  Hala Politechniki  Poznańskiej
  • 12.12.2020  godz. 18:30          Enea AZS Poznań – CTL Zagłębie Sosnowiec                            Hala Politechniki Poznańskiej
  • 19.12..2020 godz. 18:30          Enea AZS Poznań – Energa Toruń                                               Hala Politechniki Poznańskiej
  • Piłka Ręczna Mężczyzn  I Liga    
  • 03.10.2020 godz.18:00         WKS Grunwald Poznań-UKS Olimp Grodków                          Hala SP os. Newtona 2
  • 17.10.2020 godz.18:00          WKS Grunwald Poznań – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.            Hala SP os. Newtona 2
  • 14.11.2020 godz.18:00           WKS Grunwald Poznań- MKS Real -Astromal Leszno            Hala SP os. Newtona 2
  • 28.11.2020 godz.18:00          WKS Grunwald Poznań-MSPR Siódemka Miedź Legnica       Hala SP os. Newtona 2
  • 12.12.2020 godz.18:00          WKS Grunwald Poznań- WKS Śląsk Wrocław                            Hala SP os. Newtona 2
  • Piłka Ręczna Kobiet I Liga 
  • 10.10.2020 godz.17:00           INNLINE AZS Poznań – MTS Kwidzyn                                                 POSiR Hala C
  • 24.10.2020 godz.17:00           INNLINE AZS Poznań – KS Kościerzyna                                              POSiR Hala C
  • 14.11.2020 godz.17:00            INNLINE AZS Poznań – MKS PR URBIS Gniezno                              POSiR Hala C
  • 09.01.2021 godz.17:00           INNLINE AZS Poznań – SMS ZPRP II Płock                                        POSiR Hala C
  • Żużel PSŻ Poznań 
  • 04.10.2020 godz.12:00           PSŻ Poznań     – Rawicz                                                             Stadion POSiR – Golęcin 
  • I Liga Siatkówki Kobiet 
  • 26.09.2020 godz.17:00          Energetyk Poznań – Płomień Sosnowiec                                     Hala CITYZEN
  • 10.10.2020 godz.17:00           Energetyk Poznań – SMS PZPS Szczyrk                                      Hala CITYZEN
  • 07.11.2020 godz. 17:00           Energetyk Poznań – SAN-Pajda Jarosław                                   Hala CITYZEN
  • 21.11.2020 godz. 17:00           Energetyk Poznań –  KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice     Hala CITYZEN
  • 05.12.2020 godz. 17:00          Energetyk Poznań – PWSZ Tarnów                                              Hala CITYZEN
  • 19.12.2020 godz. 17:00           Energetyk Poznań -Częstochowianka Częstochowa                 Hala CITYZEN
  • Piłka Nożna Ekstraklasa
  • 20.09.2020 godz.17:30          Lech Poznań – Warta Poznań                                                         Stadion Miejski
  • 27.09.2020 godz.15:00          Lech Poznań – Pogoń Szczecin                                                       Stadion Miejski
  • Piłka Nożna Kobiet IV Liga 
  • 19.09.2020 godz.14:15           Warta Poznań – Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski         Stadion POSiR Golęcin (żużlowy)
  • Warta Poznań II  IV Liga 
  •  20.09.2020 godz.12:00        Warta II Poznań – LKS Gołuchów                                               Stadion Warty (Droga Dębińska 12)
  • Hokej na Trawie Superliga 
  • 26.09.2020 godz.                    KS AZS AWF Poznań – UKH Start 1954 Gniezno                    Boisko AWF
  • 26.09.2020 godz.                    KS Warta Poznań – AZS Politechnika Poznańska                    Boisko AWF
  • 03.10.2020 godz. 16:00         WKS Grunwald Poznań – KS AZS AWF Poznań                      Stadion Grunwaldu ul. Promienista 27
  • 10.10.2020 godz.                    KS AZS AWF Poznań – KS Pomorzanin Toruń                         Boisko AWF
  • 10.10.2020 godz.                    KS Warta Poznań – WKS Grunwald Poznań                              Boisko AWF
  • 10.10.2020 godz.                    AZS Politechnika Poznańska – UKH Start 1954 Gniezno       Boisko Politechniki
  • 24.10.2020 godz.                    WKS Grunwald Poznań – AZS Politechnika Poznańska         Stadion Grunwaldu ul. Promienista 27
  • 07.11.2020 godz.                     KS AZS AWF Poznań – LKS Rogowo                                          Boisko AWF
  • 07.11.2020 godz.                    KS Warta Poznań – LKS Gąsawa                                                  Boisko AWF
  • 07.11.2020 godz.                    AZS Politechnika Poznańska – KS Pomorzanin Toruń            Boisko Politechniki
  • Biegi 
  • 03.10.2020 godz.9:00           IX Bieg na TAK Run of Spirit                                                        Jezioro Maltańskie
  • 22.11.2020 godz.11:00           Olszak Półmaraton                                                                          Staw Olszak (Antoninek – Poznań)
  • 05.12.2020 godz.                    IV GP Poznania w  biegach przełajowych 2020                         Poznań MTP
  • Futbol Amerykański 
  • 27.09.2020 godz.11.00           Wataha Zielona Góra – Miners Tychy                                          Stadion POSiR Golęcin
  • 27.09.2020 godz.13.00           Armia Poznań – Wataha Zielona Góra                                        Stadion POSiR Golęcin
  • 27.09.2020 godz.15.00           Armia Poznań –  Miners Tychy                                                     Stadion POSiR Golęcin
  • Lacrosse 
  • 17.10.2020 godz.10-17:00     Turniej Męski Lacrosse
  • 1/2 Mistrzostw Polski Juniora Młodszego (Siatkówka )                                            POSiR Hala C
  • Piątek 18.09godz. 16:00  Enea Energetyk Poznań- KS Gwardia Wrocławgodz. 18:00 KS Metro Warszawa- AKS V LO RzeszówSobota 19.09

    godz. 12:00 KS Gwardia Wrocław- AKS V LO Rzeszów

    godz. 14:00  Enea Energetyk Poznan- KS Metro Warszawa

    Niedziela 20.09

    godz. 10:00 KS Metro Warszawa- KS Gwardia Wrocław

    godz. 12:00 AKS V LO Rzeszów –  Enea Energetyk Poznań

Wyniki  piłki nożnej i innych gier zespołowych  z całego świata

Wyniki     

Wyniki na żywo