Terminy najbliższych imprez sportowych

Drodzy Czytelnicy na stronie sportowy-poznan.pl  znajdują się wiadomości sportowe z Poznania i z Polski 

Strona na Facebook  https://www.facebook.com/sportowypoznan

19-20.10.2019r.godz.12:00 XV Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia (Siatkówka mężczyzn)

-Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Heweliusza, Zalasewo

19.10.2019r.godz.17:00         Enea Energetyk Poznan – Galeria Jurajska Częstochowianka

Hala CITYZEN ( Siatkówka Kobiet I Liga )

19.10.2019.godz.18:00         WKS Grunwald Poznań – Politechnika Anilana Łódź

-Hala SP Newtona 2 ( Pilka ręczna mężczyzn I Liga )

19.10.2019r.godz.15:00       Warta Poznań – Zagłębie Sosnowiec

-Stadion Grodzisk Wielkopolski ( Piłka nożna I Liga )

20.10.2019r.godz.9:00       20. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza

-ul.Głogowska 14,Poznań   (Bieg uliczny)

23.10.2019r.godz 12:00        Polonia Poznań vs Stomilanki Olsztyn

MOS Śródka, ul. Gdańska 1 (piłka nożna kobiet)

25.10.2019r.godz.20:30       Lech Poznań – Zagłębie Lubin 

-Stadion Miejski

26.10.2019r.godz.                  WKS Grunwald Poznań – AZS Politechnika Poznańska

Boisko Grunwaldu ul. Promienista 27 (Hokej na trawie mężczyzn)

26.10.2019r.godz.                  KS Warta Poznań – LKS Rogowo

Boisko AWF Poznań (Hokej na trawie mężczyzn)

26.10.2019r.godz. 17:00       Biofarm Basket Poznań-Polfarmex Kutno

-Hala CITYZEN (Koszykówka mężczyzn I Liga )

26.10.2019r.godz.17:00        JPC AZS Poznań – Korona Handball Kielce

-POSiR Hala C (piłka ręczna kobiet)

26.10.2019r.godz.17:00       MUKS Poznań- GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków

-Hala B POSiR (Koszykówka kobiet I Liga )

26.10-27.10.2019r                 XI Memoriał Jigoro Kano

-Hala UAM Morawsko

27.10.2019r.godz.17:00      Enea AZS Poznań – Artego Bydgoszcz

-Hala Politechnik Poznańskiej (Energa Basket Liga Kobiet )

02.11.2019r.godz.                Enea Energetyk Poznań – JOKER MEKRO ENERGOREMONT Świecie

-Hala CITYZEN ( Siatkówka Kobiet I Liga )

03.11.2019r.godz.13:00       Warta Poznań – Chojniczanka Chojnice

-Stadion Grodzisk Wielkopolski

09.11.2019r.godz.18:00      WKS Grunwald Poznań -UKS Olimp Grodków

– Hala SP Newtona 2 ( Piłka ręczna mężczyzn I Liga)

9-10.11.2019r.godz.             Box Logistics Waterpolo Poznań – ŁSTW OCMER Łódź

Termy Maltańskie (piłka ręczna wodna )

09.11.2019r. godz.17:00     MUKS Poznań – CTL Zagłębie Sosnowiec

-Hala B POSiR ( Koszykówka kobiet I liga )

09.11.2019.godz.                   Biofarm Basket Poznań – KS Księżak Łowicz

-Hala CITYZEN (Koszykówka mężczyzn I Liga )

11.11.2019r                             4. Bieg Niepodległosći

-Aleja Niepodległości

16.11.2019r.godz.18:00       Enea Energetyk Poznań – Grupa Azoty PWSZ Tarnów

Hala CITYZEN (Siatkówka kobiet I liga)

16.11.2019r.godz.17:00       JPC AZS Poznań- MKS PR URBIS Gniezno 

-POSiR Hala C ( piłka ręczna kobiet)

23.11.2019r.godz.18:00      WKS Grunwald Poznań – KS Forza Wrocław

-Hala SP Nwetona 2  (Piłka ręczna mężczyzn Iliga)

23.11.2019r.godz.                Biofarm Basket Poznań – Pogoń Prudnik

-Hala CITYZEN (Koszykówka mężczyzn I Liga)

23.11.2019r.godz.               Enea Energetyk Poznań – SMS PZPS I Szczyrk

Hala CITYZEN (Siatkówka Kobiet I Liga )

23.11.-24.11.2019r                Grand Prix Polski w Pływaniu.

-Termy Maltańskie

24.11.2019r.godz.17:00     MUKS Poznań – Enea AZS II Poznań        Derby Poznania

-Hala B POSiR (Koszykówka kobiet I Liga )

28.11.-01.12.2019r               Cavaliada Tour 2019

-Międzynarodowe Targi Poznańskie ( Zawody Konne)

30.11.2019r.godz.18:00      Enea Energetyk Poznań- 7R SOLNA Wieliczka

Hala CITYZEN (Siatkówka kobiet I liga )

30.11.2019r.godz.18:00      WKS Grunwald Poznań -MKS Wieluń

-Hala SP  Newtona 2 (Piłka ręczna mężczyzn I Liga )

30.11.2019r.godz.19:00      Enea AZS Poznań – AZS Uniwersytet Gdański

-Hala Politechniki Poznańskiej  (Energa Basket Liga Kobiet)

01.12.2019r.godz.18:00      Enea AZS II Poznań – GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków

-Hala A POSiR (Koszykówka kobiet I liga)

07.12.2019r.godz.                Biofarm Basket Poznań – Weegree AZS Politechnika Opolska

-Hala CITYZEN (Koszykówka mężczyzn I Liga )

07.12.2019r.godz.17:00      MUKS Poznań- UKS basket SMS Aleksandrów Łódzki 

-POSiR Hala B (Koszykówka kobiet I Liga )

7-8.12.2019r.godz.               Box Logistics Waterpolo Poznań – KSZO Ostrowiec Św.

Termy Maltańskie (Wodna piłka ręczna )

08.12.2019r.godz.18:00     Enea AZS II Poznań  – Grot TomiQ Pabianice

-Hala A POSiR (Koszykówka kobiet I Liga )

11.12.2019r.godz.18:30       Enea AZS Poznań – InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski

-Hala Politechniki Poznańskiej ( Energa Basket Liga Kobiet )

14.12.2019r.godz.18:30      Enea AZS Poznań – Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

-Hala Politechniki Poznanskiej  ( Energa Basket Liga Kobiet )

15.12.2019r.godz.17:00      JPC AZS Poznań- TS MKS San Jarosław

-POSiR Hala C (piłka ręczna kobiet)

17.12.2019r.godz.18:30       Enea AZS Poznań – Wisła Kraków

-Hala Politechniki Poznańskiej    ( Energa Basket Liga Kobiet )

21.12.2019r.godz.                Biofarm Basket Poznań – Rawlplug Sokół Łańcut

-Hala CITYZEN   (Koszykówka mężczyzn I Liga )

21.12.2019r.godz.               Enea Energetyk Poznań – KARPATY MOSiR AZS PWSZ Krosno Glass

Hala CITYZEN  (Siatkówka Kobiet I Liga)

21.12.2019r.godz.18:30      Enea AZS Poznań – Politechnika Gdańska

-Hala Politechniki Poznańskiej  (Energa Basket Liga Kobiet)

22.12.2019r.godz.18:00       Enea AZS II Poznań – Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.

-Hala A POSiR (Koszykówka Kobiet I Liga )

Wyniki  piłki nożnej i innych gier zespołowych  z całego świata

Wyniki     

Wyniki na żywo