Terminy najbliższych imprez sportowych

Drodzy Czytelnicy na stronie sportowy-poznan.pl  znajdują się wiadomości sportowe z Poznania i z Polski 

Strona na Facebook  https://www.facebook.com/sportowypoznan

17.08.2019rgodz.17:00      Black Rosses Posnania – Richmond RFC (angielska Premiership!) rugby kobiet

-Stadion Posnani ul.Słowiańska

19-25.08.2019r                    XX edycja Międzynarodowych Mistrzostw Wielkopolski w tenis

-Korty Tenisowe AZS ul Noskowskiego 25

21.08.2019r.godz.17:00     Warta Poznań – Podbeskidzie Bielsko Biała 

-Stadion Grodzisk Wielkopolski

25.08.2019r.godz.16:45     Półfinał! Power Duck Iveston PSŻ Poznań -OK Bedmet Kolejarz Opole

-Stadion Golęcin

25.08.2019r. godz.16:00    Warta Poznań – GKS 1962 Jastrzębie 

-Stadion Grodzisk Wielkopolski

28.08.-01.09.2019r             UCI Gran Fondo – Mistrzostwa Świata w Kolarstwie Szosowym

-Międzynarodowe Targi Poznańskie

30.08.-01.09.2019r             Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie

-Jezioro Maltańskie

31.08.-01.09.2019r.             Runda ROK Cup Poland

-Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3

01.09.2019r.godz.17:30     Lech Poznań- Cracovia 

-Stadion Miejski

07-08.09.2019r                   Turniej Koszykówki   Polonia  Leszno, Czarni Słupsk, Spójnia Stargard, Biofarm Basket Poznań

-Hala CITYZEN

07.09.2019r godz.                The Color Run

-Jezioro Maltańskie

07.09.2019r.godz.16:00     Watra Poznań – Odra Opole 

-Stadion Grodzisk Wielkopolski

14.09.-15.09.2019r               Mistrzostwa Polski w Wioślarstwie

-Jezioro Maltańskie

13-14.09.2019r.                    XIII Międzynarodowy Turniej o Memoriał Józefa Moczyńskiego

-Hala  KS Sobieski Poznań, os. Jana III Sobieskiego 22G

19-27.08.2019r.                    Tenis – Talex Open

-Korty AZS Poznań ul. Noskowskiego 25

21.09.2019r.godz.17:00       WKS Grunwald Poznań – KU AZS Uniw.Zielonogórskiego

-Hala SP   Newtona 2

28.09.2019r. godz.16:30     International Rugby Challenge 2019 Poznań vs. Europa

-Boisko Posnani ul Słowiańska

29.09.2019r.godz.15:00      Warta Poznań – Miedź Legnica 

-Stadion Grodzisk Wielkopolski

18-20.10.2019r.godz.12:00 XV Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia (Siatkówka mężczyzn)

-Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Heweliusza, Zalasewo

19.10.2019r.godz.15:00       Warta Poznań – Zagłębie Sosnowiec

-Stadion Grodzisk Wielkopolski

20.10.2019r.godz.9:00       20. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza

-ul.Głogowska 14,Poznań

26.10-27.10.2019r                 XI Memoriał Jigoro Kano

-Hala UAM Morawsko

03.11.2019r.godz.13:00       Warta Poznań – Chojniczanka Chojnice

-Stadion Grodzisk Wielkopolski

11.11.2019r                             4. Bieg Niepodległosći

-Aleja Niepodległości

23.11.-24.11.2019r                Grand Prix Polski w Pływaniu.

-Termy Maltańskie

28.11.-01.12.2019r               Cavaliada Tour 2019

-Międzynarodowe Targi Poznańskie

 

Wyniki  piłki nożnej i innych gier zespołowych  z całego świata

Wyniki     

Wyniki na żywo