Terminy najbliższych imprez sportowych

Drodzy Czytelnicy na stronie sportowy-poznan.pl  znajdują się wiadomości sportowe z Poznania i z Polski 

Strona na Facebook  https://www.facebook.com/sportowypoznan

 

20.11.2018r, godz.17:30                  Tenis stołowy Polska vs Ukraina                                                           POSiR Hala C

24.11.2018r. godz. 17:00                  Biofarm Basket Poznań vs SKK Siedlce                                                Hala CITYZEN

24.11.2018r. godz.18:00                   Enea Energetyk Poznań vs SMS PZPS I Szczyrk (siatkówka)          POSIR Hala B

24.11.2018r. godz. 18:00                 Lech Poznań vs Wisła Płock                                                                    INEA Stadion

24.11.2018r. godz.18:00                   KS AP Poznań vs MKS Karczew                                                            POSiR Hala C

25.11.2018r. godz. 12:00                  WKS Grunwald Poznań vs KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.                  Hala Newtona 2

25.11.2018r .godz. 17:00                  MUKS Poznań vs MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra                    POSiR Hala B

28.11.2018r. godz. 18:00                  Enea Energetyk Poznań – Wisła Warszawa (Puchar Polski)            POSiR Hala B

01.12.2018r.godz.13:00                   Warta Poznań vs Puszcza Niepołomica                                                Stadion Warty

01.12.2018r. godz. 17:00                  Grunwald Poznań vs Medex Piekary Śląskie (Mistrzostwo I ligi PR) Hala os. Newtona 2

02.12.2018r.godz.18:15                   Enea AZS II Poznań vs OlimpiaWodzisław Śląski                              POSiR Hala A

07.12.2018r. godz.20:30                 Lech Poznań vs Śląsk Wrocław                                                               INEA Stadion

08.12.2018r. godz.17:00                  WKS Grunwald Poznań vs UKS Olimp Grotków                                 Hala Newtona 2

08.12.2018r.godz.17:00                   Biofarm Basket Poznań vs AZS AGH Kraków                                       Hala CITYZEN

15.12.2018r.godz.19:00                   Ekstraliga Futsalu Kobiet KU AZS UAM Poznań – AZS AWF Warszawa Hala Zagajnikowa 9

22.12.2018r.godz.17:00                   Biofarm Basket Poznań vs Jamalex Polonia 1912 Leszno                   Hala CITYZEN

23.12.2018r.godz.18:15                   Enea AZS II Poznań vs Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp                     POSIR Hala A