reklama

Biznesowe wzmocnienie Warty Poznań. Jacek Roszyk w radzie nadzorczej klubu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fot. Klaudia Berda / materiały prasowe Warty Poznań

Biznesowe wzmocnienie Warty Poznań. Jacek Roszyk w radzie nadzorczej klubu - Zdjęcie główne

Jacek Roszyk, nowy członek rady nadzorczej w Warcie Poznań. | foto Fot. Klaudia Berda / materiały prasowe Warty Poznań

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Piłka nożna Z zadaniem rozwinięcia relacji klubu ze światem biznesu do Warty Poznań dołączył Jacek Roszyk. Biznesmen, współtwórca rozbudowy sieci sklepów Biedronka i Żabka, jest kolejną osobą, która w tym roku dołączyła do zarządu Zielonych.
reklama

Absolwent kierunku Finanse na Uniwersytecie Ekonomicznym, Roszyk, w ramach wejścia do klubowej rady nadzorczej, obejmie nowopowstałe stanowisko przewodniczącego rady biznesu. Jak wyjaśnia klub w wydanym oświadczeniu, celem rady jest zacieśnienie współpracy z partnerami biznesowymi, nawiązanie nowych relacji inwestorskich oraz wypracowanie wspólnych rozwiązań w istotnych dla Warty Poznań obszarach. Chodzi o m.in. finansowania budowy nowego obiektu sportowego, który poza przeniesieniem meczów Warty z Grodziska Wielkopolskiego do Poznania, miałby spełniać także funkcje społeczno-edukacyjne.

Bardzo cieszymy się, że Jacek Roszyk zdecydował się przyjąć zaproszenie do grona rady nadzorczej Warty Poznań. To doskonała wiadomość dla całej zielonej społeczności, bo nie co dzień człowiek o tak ogromnym doświadczeniu i tak bogatym CV dołącza do naszego klubu. Jestem przekonany, że nowo powołana Rada Biznesu, pod kierownictwem przewodniczącego, będzie silnym punktem całej przestrzeni biznesowej klubu.

powiedział właściciel Warty Poznań, Bartłomiej Farjaszewski.

W ciągu ostatniej połowy roku jest to kolejny pozasportowy transfer wzmacniający organizację Warty Poznań, po tym jak na początku maja klub ogłosił reorganizację władz i dołączenie Bartłomieja Ignaszewskiego do zarządu spółki akcyjnej wraz z trzema nowymi, decyzyjnymi osobami, odpowiedzialnymi m.in. za rozwój biznesu czy marketing i komunikację.

Dołączenie Jacka Roszyka do Zielonych w charakterze wzmocnienia biznesowej strony klubu to dalszy krok w kierunku profesjonalizacji działań, jakie w tym roku zapowiedział zarząd klubu. Jest to również symptom nadchodzącego zwiększenia aktywności w przestrzeni sponsorskiej, co dało się odczuć już w sierpniu, gdy do klubu biznesu Dumy Wildy dołączyły wielkopolskie i krajowe przedsiębiorstwa, m.in. wykonawca robót budowlanych WUPRINŻ, firma meblarska SAS czy producent suplementów Osavi.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama