Terminy najbliższych imprez sportowych

Strona na Facebook  https://www.facebook.com/sportowypoznan

 

  • Koszykówka Kobiet  I Liga 
  •  MUKS Poznań 
  • 05.02.2022 godz.15:00 MUKS Poznań – AZS Politechnika Korona Kraków
  • 26.02.2022 godz. 17:00 MUKS Poznań – Contimax MOSiR Bochnia
  • 27.02.2022 godz. 17:00 MUKS Poznań – Citronex UKS Basket Zgorzelec
  • 05.03.2022 godz.15:00 MUKS Poznań – Pompax Tęcza Leszno
  • 20.03.2022 godz.15:00 MUKS Poznań – Widzew Łódź
  • Miejsce POSiR Hala B
  • Energa Basket Liga Kobiet
  • Enea AZS Politechnika Poznań
  • 02.02.2022 godz.17:00 Enea AZS Politechnika Poznań – GTK Gdynia
  • Miejsce Hala Politechniki Poznańskiej ul. Piotrowo 4
  • II Liga Mężczyzn Koszykówka
  • Enea Basket Poznań
  • 22.01.2022 godz. 17:00 Enea Basket Poznań – AMW Asseco Arka II Gdynia
  • 26.01.2022 godz. 19:30 Enea Basket Poznań – TS Basket Poznań
  • 05.02.2022 godz. 18:30 Enea Basket Poznań – Sklep Polski MKK Gniezno
  • Miejsce POSiR Hala B
  • II Liga Mężczyzn Koszykówka (Centralna) 
  • MKK PYRA Szkoła Gortata Poznań
  • 22.01.2022 godz. 18:30 MKK Pyra Szkoła Gordata Poznań- MKS Sokół Międzychód
  • 29.01.2022 godz. 18:30 MKK Pyra Szkoła Gordata Poznań – Enea Basket Poznań
  • Miejsce POSiR Hala A
  • II Liga Mężczyzn Koszykówka   
  • TS Basket Poznań 
  • 22.01.2022 godz. 20:30 TS Basket Poznań – Sklep Polski MKK Gniezno
  • Miejsce Hala Politechniki Poznańskiej
  • Piłka Ręczna Mężczyzn  I Liga 
  • WKS Grunwald Poznań
  • 26.02.2022 godz.18:00 WKS Grunwald Poznań -SPR GOKiS Kąty Wrocławskie
  • 02.04.2022 godz.18:00 WKS Grunwald Poznań – KU AZS Uniwersytet Zielonagóra
  • 30.04.2022godz.18:00 WKS Grunwald Poznań – MKS Real – Astromal Leszno
  • 14.05.2022 godz.18:00 WKS Grunwald Poznań – EUCO UKS Dziewiątka Legnica
  • Miejsce Hala SP Newtona 2
  • Piłka Ręczna Kobiet I Liga 
  • AZS Poznań
  • 05.02.2022 godz.17:00 AZS Poznań -MMKS Jutrzenka Płock
  • 26.02.2022 godz.15:00 AZS Poznań – Bukowsko-Dopiewski KPR
  • 26.03.2022 godz. 17:00 AZS Poznań – SPR Sambor Tczew
  • 09.04.2022 godz. 17:00 AZS Poznań – MTS Kwidzyn
  • 14.05.2022 godz.17:00 AZS Poznań – GUKS Drwęca Novar Lubicz
  • Miejsce Hala  SP Newtona 2
  • Piłka Ręczna Kobiet II Liga 
  • KS PYRKI Poznań
  • 05.02.2022 godz.17:00 Pyrki Poznań – MKS Kalisz AZS SWWS
  • 19.02.2022 godz.17:00 Pyrki Poznań – MKS Victoria Świebodzice
  • 05.03.2022 godz. 17:00 Pyrki Poznań – MUKS Lider Świebodzin
  • 19.03.2022 godz.17:00 Pyrki Poznań – GMTS Sparta Iwaniccy Gubin
  • 09.04.2022 godz.17:00 Pyrki Poznań – MKS PR II Gniezno
  • Miejsce POSiR Hala C
  • Żużel PSŻ Poznań 
  • Waterpolo ekstraklasa (Piłka Ręczna Wodna)
  • Miejsce Termy Maltańskie
  • I Liga Siatkówki Kobiet 
  • Enea Energetyk Poznań
  • 05.02 .2022 godz.17:00      Enea Energetyk Poznań – Libero Aleksandrów Łódzki
  • 19.02.2022 godz.17:00       Enea Energetyk Poznań – Stal Mielec
  • 16.03.2022 godz.17:00       Enea Energetyk Poznań – Częstochowianka Częstochowa
  • Miejsce Hala UAM  ul. Zagajnikowa
  • Piłka Nożna Kobiet 
  • 28.03 .2022 godz.     KKS Lech Poznań/UAM – BŁĘKITNI STARGARD
  • 09.04.2022 godz.     KKS Lech Poznań/UAM – OLIMPIA II SZCZECIN
  • 07.05.2022 godz.      KKS Lech Poznań/UAM -KKP Łomża
  • 14.05.2022 godz.       KKS Lech Poznań/UAM – MKS Lew Lębork
  • 28.05.2022 godz.       KKS Lech Poznań/UAM – KTS-K GOSRIT LUZINO
  • 11.06.2022 godz.       KKS Lech Poznań/UAM – KA 4 RESPECT KROBIA
  • 02.04.2022 godz.      AZSUAM Poznań –  AZS PWSZ KONIN
  • 23.04.2022 godz.      AZS UAM Poznań – SŁUPCZANKA SŁUPCA
  • 07.05.2022 godz.      AZS UAM Poznań – Grom Wolsztyn
  • 21.05.2022 godz.       AZS UAM Poznań – Lipno Stęszew
  • Miejsce Boisko UAM ul. Zagajnikowa  Morasko
  • 02.04.2022 godz.      Warta Poznań – OSTROVIA 1909 OSTRÓW WLKP. II
  • 23.04 .2022 godz.     Warta Poznań – MKS KANIA GOSTYŃ
  • 14.05.2022 godz.       Warta Poznań – AZS UAM Poznań
  • 21.05.2022 godz.       Warta Poznań – Grom Wolsztyn
  • Miejsce Boisko Warmińska 1 (Golęcin)
  • Hokej na lodzie Kobiety
  • Lodowisko Chwiałka
  • Hokej na Trawie Superliga
  • 22.01.2022 godz. 17:00 KS AZS AWF Poznań – UKH Start 1954 Gniezno
  • miejsce Hala AWF
  • Rugby (Posnania Rugby Club) Ekstraliga 
  • miejsce Stadion Posnani ul. Słowiańska
  • Biegi 
  • Lacrosse
  •  Liga Futbolu Amerykańskiego 
  • Stadion POSiR  Golęcin

 

Wyniki  piłki nożnej i innych gier zespołowych  z całego świata

Wyniki     

Wyniki na żywo