Terminy najbliższych imprez sportowych

Strona na Facebook  https://www.facebook.com/sportowypoznan

TERMINARZ MECZY 

 

  • Koszykówka Kobiet  I Liga 
  •  MUKS Poznań 
  • 22.02.2023 godz.18:00 MUKS Poznań -UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
  • 11.03.2023 godz.16:00  MUKS Poznań – Dijo Maximus Kąty Wrocławskie
  • 26.03.2023 godz.16:00 MUKS Poznań – RMKS XBest Rybnik
  • Miejsce POSiR Hala B
  • Enea AZS II Poznań
  • Miejsce Hala Politechniki Poznańskiej ul. Piotrowo 4
  • Energa Basket Liga Kobiet
  • Enea AZS Politechnika Poznań
  • 18.02.2023 godz.17:00 Enea AZS Politechnika Poznań – VBW Arka Gdynia
  • 04.03.2023 godz.17:00 Enea AZS Politechnika Poznań – Polskie Przetwory KS Basket 25 Bydgoszcz
  • Miejsce Hala Politechniki Poznańskiej ul. Piotrowo 4
  • SUZUKI I Liga Mężczyzn Koszykówka
  • Enea Basket Poznań
  • 05.02.2023 godz.18:00Enea Basket Poznań – AZS AGH Kraków
  • 11.02.2023 godz.            Enea Basket Poznań – Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
  • 25.02.2023 godz.           Enea Basket Poznań – KKS Polonia Warszawa
  • 04.03.2023 godz.          Enea Basket Poznań – KKS Polonia Warszawa
  • 18.03.2023 godz.           Enea Basket Poznań – Decka Pelplin
  • 01.04.2023 godz.           Enea Basket Poznań – WKS Śląsk II Wrocław
  • Miejsce Hala CITYZEN
  • II Liga Mężczyzn Koszykówka
  • MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
  • 11.02.2023 godz.            MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań – Trefl II Sopot
  • Miejsce POSiR Hala A
  • Piłka Ręczna Mężczyzn  I Liga 
  • WKS Grunwald Poznań
  • 11.02.2023 godz                WKS Grunwald Poznań – MKS Tęcza Folplast Kościan
  • 25.02.2023 godz.              WKS Grunwald Poznań -SPR GOKiS Kąty Wrocławskie
  • 25.03.2023 godz.             WKS Grunwald Poznań -AZS Uniwersytet Zielonogórski
  • 15.04.2023 godz.              WKS Grunwald Poznań – TS Zew Świebodzin
  • 06.05.2023 godz.              WKS Grunwald Poznań -UKS Trójka Nowy Sól
  • 20.05.2023 godz.              WKS Grunwald Poznań -ŚKPR Świdnica
  • Miejsce Hala SP Newtona 2
  • Piłka Ręczna Kobiet I Liga 
  • AL-KO AZS Poznań
  • 11.03.2023 godz.            AL-KO AZS Poznań- Bukowsko-Dopiweski KPR
  • 25.03.2023 godz.           AL-KO AZS Poznań – MTS Kwidzyn
  • 15.04.2023 godz.           AL-KO AZS Poznań  – KS Kościerzyna
  • 29.04.2023 godz.           AL-KO AZS Poznań  – MKS Brodnica
  • Miejsce Hala  SP Newtona 2
  • Piłka Ręczna Kobiet II Liga 
  • KS PYRKI Poznań
  • 11.02.2023 godz.             KS Pyrki Poznań – MKS PR VELUX Gniezno
  • 04.03.2023 godz.            KS Pyrki Poznań – MUKS Lider Świebodzin
  • 25.03.2023 godz.            KS Pyrki Poznań – SPR Kępno
  • Miejsce POSiR Hala C
  • Waterpolo ekstraklasa (Piłka Ręczna Wodna)
  • 04.03.2023 godz.          Waterpolo Poznań – KOSZ Ostrowiec Św.
  • 01.04.2023 godz.          Waterpolo Poznań – ŁSTW OCMER Politechnika Łódzka
  • 06.05.2023 godz.          Waterpolo Poznań – UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki
  • 20.05.2023 godz.          Waterpolo Poznań – WTS Polonia Bytom
  • Miejsce Termy Maltańskie
  • Żużel PSŻ Poznań 
  • Stadion POSiR – Golęcin
  • Piłka Nożna Kobiet 
  • III Liga Kobiet 
  • Miejsce Boisko UAM ul. Zagajnikowa  Morasko
  • IV Liga Kobiet
  • Miejsce Boisko UAM ul. Zagajnikowa  Morasko
  • Liga Centralna U17
  • Miejsce Warmińska Golęcin
  • IV Liga Kobiet 
  • Miejsce Boisko UAM ul. Zagajnikowa  Morasko
  • Hokej na lodzie Kobiety i Hokejowa Liga II
  • Lodowisko Chwiałka
  • Hokej na Trawie Superliga
  • POSiR Hala C
  • Rugby (Posnania Rugby Club) Ekstraliga 
  • miejsce Stadion Posnani ul. Słowiańska 78
  • Lacrosse 
  • miejsce Boisko TKKF Winogrady (Winogrady 11)

Wyniki  piłki nożnej i innych gier zespołowych  z całego świata

Wyniki     

Wyniki na żywo