reklama

Z AW do Polskiego Związku Motorowego. Wybrano nowe władze

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Automobilklub Wielkopolski

Z AW do Polskiego Związku Motorowego. Wybrano nowe władze - Zdjęcie główne

Członkowie AW zostali wybrani do zarządu Polskiego Związku Motorowego | foto Automobilklub Wielkopolski

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sporty motorowe Pięcioro członków Automobilklubu Wielkopolski zostało wybranych do nowych struktur Polskiego Związku Motorowego. Wybory odbyły się w Warszawie podczas Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo - Wyborczego Delegatów PZM. Z grona poznaniaków, najwyższą rangą funkcję będzie pełnił Bartosz Bieliński, który został wiceprezesem.
reklama

Nowe władze Polskiego Związku Motorowego wybrano na czteroletnią kadencję (2023-2027). Nie dokonano zmiany na stanowisku prezesa, ponownie został nim Michał Sikora.

Jednym z jego zastępców będzie Bartosz Bieliński. Prezesowi Automobilklubu Wielkopolski powieżono działalność pozasportową Związku, a więc: caravaning, turystykę, pojazdy zabytkowe i bezpieczeństwo ruchu drogowego. Doceniono więc dotychczasowe działania Bielińskiego na rzecz rozwoju sportów motorowych.

Moim celem, jako prezesa AW jest to, by wyścigi były dostępne dla jak największej grupy kierowców. Cały czas pracujemy nad tym, by ściganie się w WSMP było jak najbardziej atrakcyjne dla zawodników i kibiców.

- mówił Bartosz Bieliński, gdy ponowanie wybrano go na prezesa Automobilklubu, który zgodnie ze statutem AW, prowadził klub i pełnił obowiązki prezesa po tragicznej śmierci Roberta Werle. 

We władzach Polskiego Związku Motorowego nowej kadencji znaleźli się również inni członkowie Automobilklubu Wielkopolski. Do zarządu wybrani zostali także Beata Maas oraz Piotr Szymański. Do Trybunału Związku powołano Jakuba Kuleszę, a do Głównej Komisji Rewizyjnej wybrany został Łukasz Pietura. 

Trzech członków honorowych

W trakcie Posiedzenia, członkowie Automobilklubu WIelkopolski: Zdzisław Horoński, Piotr Monkiewicz i Ryszard Śliwiński zostali uhonorowani przez Walne Zgromadzenie Delegatów Polskiego Związku Motorowego godnościami Honorowych Członków PZM.

 

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama