Teraz
+0°
Główna
Najnowsze
Logowanie
18:00
21:00
Wiemy, kto zdobył tytuł Sportowca Roku Wielkopolski za 2025 rok! Są zaskoczenia?
Julia Nowak przeszła przez trudny rok. Teraz zawodniczka liczy na to, co najlepsze
Trwa zgrupowanie Kadry Narodowej w pływaniu. Poznań też ma swojego reprezentanta
Taekwondziści OŚ AZS Poznań znów na treningach. Przed nimi ważny cel!
Aleksandra Kowalczuk wyróżniona na Poznańskiej Gali Sportu. Tak wspomina miniony rok
Lech i AZS OŚ z wyróżnieniami na 11. Gali Poznańskiego Sportu. Kto jeszcze został nagrodzony?
Wielkopolski młodzieżowiec pobił 12-letni rekord na pływackich mistrzostwach Polski Wielkopolskie kluby pływackie mają powody do zadowolenia przed świętami. Członkowie ich reprezentacji osiągnęli bardzo dobre wyniki na minionych mistrzostwach Polski w Szczecinie. Zawodniczki i zawodnicy z Poznania zebrali liczne medale, a jeden z pływaków dołożył do tego być może jeszcze (...)
Julia Nowak z medalem na koniec roku. Sukces taekwondzistki na mistrzostwach Europy Julia Nowak sprawiła sobie i kibicom AZS OŚ Poznań piękny prezent pod choinkę. Taekwondzistka z Poznania zdobyła medal na mistrzostwach Europy U-21 i zmazała wszelkie złe wspomnienia po ostatnim turnieju w Kenii. Teraz zawodniczka może w końcu odpocząć po roku (...)
Nieudana przygoda taekwondzistki AZS OŚ Poznań w Nairobi Turniej mistrzostw świata U-21 w Kenii zdecydowanie nie potoczył się po myśli Julii Nowak. Zawodniczka AZS OŚ Poznań przystępowała do rywalizacji z dużymi oczekiwaniami, ale błyskawicznie przekonała się jak trudni i wymagający rywale startują na tej imprezie. Innych reprezentantów Polski (...)
Zawodnicy AZS OŚ Poznań zakończyli zmagania w Pucharze Polski AZS OŚ Poznań wchodzi w ostatni etap zmagań w tym roku kalendarzowym. W ostatnich dniach listopada najmłodsi zawodnicy uczestniczyli w Pucharze Polski rozgrywanym w Toruniu. Kilkoro z uczestników mogło się poszczycić zdobyczami medalowymi, a także cennymi punktami rankingowymi. (...)