Teraz
--6°
Główna
Najnowsze
Logowanie
18:00
--7°
21:00
--9°
Temu wychowankowi były trener Lecha wróżył największą karierę. Miał rację?
Czy Niels Frederiksen w Lechu podzieli los van den Broma?
Były trener Lecha Poznań na wylocie, pomimo wsparcia kibiców. Szczerze opowiada o relacjach z właścicielami
Trener Kolejorza po remisie z Radomiakiem: Jestem pewny, że nadal będę w Lechu. I nie chcę transferów
Lech znów przegrał przy Bułgarskiej. Z Piastem pierwszy raz od 8 lat WIDEO
Przy Łazienkowskiej bez goli. Trener Lecha Poznań: "Akceptujemy ten remis" WIDEO
Ishak blisko rekordu, Lech Poznań wygrał ósmy raz w sezonie. "Wykonaliśmy dobrą robotę" WIDEO Po dwóch remisach, z Jagiellonią Białystok i Cracovią, piłkarze Lecha Poznań wrócili na zwycięską drogę. Na stadionie przy Bułgarskiej pokonali Ruch Chorzów 2:0. Kolejny raz na listę strzelców wpisał się Mikael Ishak, który w następnym meczu, z Legią Warszawa może (...)
Tylko punkt z Cracovią. "Dało się odczuć zmęczenie. Dodatkowo ciężka murawa do gry" WIDEO Piłkarze Lecha Poznań znów stracili punkty. O ile w starciu z Jagiellonią walczyli z sąsiadem w tabeli, o tyle w meczu z Cracovią byli zdecydowanym faworytem. Prowadzili w Krakowie 1:0, ale w drugiej połowie praktycznie nie zagrozili rywalom i ponownie (...)
Koszmar. Lech prowadził 3:0 i nie wygrał. "Gotuję się od środka. Nie mieliśmy prawa zremisować" WIDEO Trener John van den Brom i piłkarze Lecha Poznań nie kryli rozczarowania i złości po meczu z Jagiellonią Białystok. Kolejorz prowadził przy Bułgarskiej już 3:0, by zremisować 3:3. Zdobycie tylko jednego punktu w starciu z bezpośrednim rywalem w tabeli oznacza (...)
Chwile grozy przy Bułgarskiej. Piłkarz Lecha Poznań stracił przytomność WIDEO Piłkarze Lecha Poznań nie mieli problemów z pokonaniem ŁKS-u Łódź. Zdecydowanie i zasłużenie wygrali 3:1. Kibice zapamiętają nie tylko dwie bramki Mikaela Ishaka i pokazową akcję duetu Kvekveskiri - Velde, ale także dramatyczne chwili z końcowych fragmentów spotkania, kiedy to (...)